Насос циркуляційний енергозберігаючий 8-130Вт Hmax 8м Qmax 108л/хв Ø1½" 180мм + гайки Ø1" AQUATICA GPA25-8/180 IV
Код: 00000016513
Скопировано
В наличие В наличие
--0%
Купить
Быстрый заказ
Гарантия
Обмен и возврат
14 дней на обмен и возврат
Насос циркуляційний енергозберігаючий 8-130Вт Hmax 8м Qmax 108л/хв Ø1½" 180мм + гайки Ø1" AQUATICA GPA25-8/180 IV (774075)
  • з постійним і змінним потоком
  • із змінною температурою
  • з "нічним" режимом
  • з контрольованим PWM сигналом (широтно-імпульсна модуляція)
У порівнянні з традиційними циркуляційними насосами, дані насоси мають дуже низьку витрату енергії.
Насосна частина:
  • Корпус: чавун
  • Вал двигуна: кераміка
  • Робоче колесо: технополімер
Електродвигун:
  • Тип двигуна: на постійних магнітах, безшумний
  • Обмотки статора: мідь
  • Гільза статора електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304
  • Підшипник: керамічний радіальний
  • Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
  • Частота: 50 Гц
  • Клас ізоляції: Н
  • клас захисту: IP44
Умови застосування:
  • Максимальна температура рідини: +110 ºC
  • Максимальна температура навколишнього середовища: +40 ºC
  • Допустимий тиск в системі: до 10 бар
  • Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
  • Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5
  • Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців
Характеристики
Бренд
Aquatica
Артикул
Код
Об'єм, м³
Потужність, Вт
130
Напруга
U 1 ~ 230 ± 10% В
Частота, Гц
50
Вал двигуна
Кераміка
Робоче колесо
Технополімер
Тип двигуна
на постійних магнітах, безшумний
Обмотка статора двигуна
Мідь
Клас ізоляції
Н
Класс защиты
IP44
Перекачувана рідина
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм)
Діаметр патрубка перехідника, " (дюйм)
1
Матеріал корпусу
Чавун
Новинка (укр)
ДА
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C
Маса брутто, кг
5
Новинки (Насоси)
ДА
Доставка
Почтомат Нова Почта
Почтомат Нова Почта
Курьер Нова Почта
Курьер Нова Почта
Отделение Нова Почта
Отделение Нова Почта
Самовывоз из магазина
Самовывоз из магазина
Курьер г. Ковель
Курьер г. Ковель
Оплата
Безналичная оплата
Безналичная оплата
Наложенный платеж
Наложенный платеж
Заплатить наличными курьеру
Заплатить наличными курьеру
Вас также может заинтересовать
Скидка
Пресс контроль 1.1кВт ؼ" с защитой сухого хода AQUATICA
--18%
Глибинний насос Delta 4QGD 2.2-60 0.5кВт
В наличие
Мембрана чорна 150л. Італія (9")
В наличие
Скидка
--18%
Другие товары
Циркуляційний насос Yonos PICO1.0 25/1-6-130  Wilo
-45%
Насос циркуляційний 74Вт Hmax 4м Qmax 55л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-40/180
-45%