Крепеж Thermo Alliance Standart на чугунный радиатор 10х230 мм SD113230
Код: 00000020349
Скопировано
В наличие В наличие
Купить
Быстрый заказ
Гарантия
Гарантия
Гарантия 12 месяцев
Обмен и возврат
14 дней на обмен и возврат
  • Габаритные размеры изделия (ШхГхВ), мм: 22х12х222
  • Гарантія: 12 місяців
  • Страна производитель: Китай
  • Тип виробу: Настінне кріплення радіатора
Преимущества заказа в интернет-магазине АкваМайстер
  • ⚡ Доставка по Украине — отправляем товары с надежной упаковкой
  • 🚚 Проверенные поставщики и сертифицированная продукция
  • ⭐ Актуальные цены на продукцию Thermo Alliance
  • 📍 Самовывоз товара из нашего магазина в Ковеле
Характеристики
Бренд
Thermo Alliance
Артикул
SD00005821
Код
Вага брутто, кг
Вага нетто, кг
Габаритные размеры изделия (ШхГхВ), мм
Гарантія
Додаткові характеристики
Діметр кронштейна – 9 мм, довжина – 230 мм. Комплектація
Країна реєстрації бренду
Україна
Страна производитель
Китай
Кількість вантажних місць
1
Серія
Standart
Сумісність
Чавунні радіатори
Доставка
Почтомат Нова Почта
Почтомат Нова Почта
Курьер Нова Почта
Курьер Нова Почта
Отделение Нова Почта
Отделение Нова Почта
Самовывоз из магазина
Самовывоз из магазина
Курьер г. Ковель
Курьер г. Ковель
Оплата
Безналичная оплата
Безналичная оплата
Наложенный платеж
Наложенный платеж
Заплатить наличными курьеру
Заплатить наличными курьеру
Вас также может заинтересовать
Скидка
Радіатор сталевий DJOUL 22 300х 400 бік
В наличие
-30%
Скидка
Стальний панельний радіатор PURMO Ventil Compact 33 450 x 600
-45%
Радіатор сталевий Kermi FK0 22 300/2300 2935W бокове підключення
-20%
Cтальний панельний радіатор PURMO Compact 11 600 x 1400
-45%
Радіатор сталевий Kermi FK0 22 900/1800 5695W бокове підключення
-20%
Cтальний панельний радіатор PURMO Compact 33 500 x 2300
-45%
Радіатор сталевий Kermi FTV 33 600/ 700 2250W нижнє підключення
-20%
Радіатор сталевий Kermi FTV 33 300/ 600 1102W нижнє підключення
-20%
Cтальний панельний радіатор PURMO Compact 21S 550 x 1200
-45%
Радіатор сталевий Kermi FK0 11 500/1800 2065W бокове підключення
-20%
В наличие
-30%
-45%
-20%
-45%
-20%
-45%
-20%
-20%
-45%
-20%